076 565 6750
Wattstraat 10

€ 265.000,- k.k.

Wattstraat 10

Portiekflat in Breda, noord brabant

Verkocht

Wattstraat 10

Breda, NOORD BRABANT

Instapklaar, volledig in 2015 gerenoveerd 2-kamer appartement gelegen op de begane grond met heerlijke, grote tuin. Dit moderne appartement is geheel voorzien van vloerverwarming, beschikt over een lichte tuingerichte woonkamer, een moderne keuken en strakke badkamer en een ruime slaapkamer met grote inbouwkast. Het appartement is gelegen in een kleinschalig appartementencomplex in de wijk ‘Liniekwartier’.
Het appartement is gesitueerd nabij winkelcentra, scholen, openbaar vervoer en sportfaciliteiten. Het bruisende centrum van Breda is op korte afstand te bereiken. Het Centraal Station van Breda is binnen 5 fietsminuten te bereiken.

Bouwjaar: 1955 (2015 volledig gemoderniseerd)
Woonoppervlakte 50m²
Tuin: 56m²
Inhoud: 140m³
Energielabel B (lage vaste lasten!)
Aanvaarding in overleg

INDELING

COMPLEX

Centrale hal met intercominstallatie, bussenfront, middels de centrale hal toegang tot het op de begane grond gelegen appartement en vaste kast.

Vaste kast met vernieuwde meterkast (7 groepen en 2 aardlekschakelaars).

APPARTEMENT BEGANE GROND

Hal-/entree (ca. 2.94m x 2.30m / 1.33m) voorzien van marmoleum vloer, vaste kast, toegang tot de semi open keuken, badkamer en slaapkamer.

Vaste kast (ca. 1.51m x 0.78m) met aansluitingen ten behoeve van wasapparatuur, opstelplaats mechanische ventilatie unit (Duco).

Semi-open keuken (ca. 3.00m x 2.18m) met spoelbak, 5-pits kookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser, koelkast en vriezer (allen Smeg) en toegang tot de living.

Living (ca. 4.02m x 3.40m) voorzien van marmoleum vloer, therostaat (Nefit Easy), strakke vaste kast en openslaande deuren naar de ruime achtertuin.

Slaapkamer voorzijde (ca. 3.12m x 3.94m / 3.25m) met marmoleum vloer, vaste kast, spots en openslaande deuren naar de voortuin.

Moderne badkamer (ca. 2.86m x 2.05m) voorzien van wastafelmeubel, ruime inloopdouche met inbouwkranen, regendouche en handdouche (Grohe), zwevend toilet, mechanische ventilatie en design radiator.

TUIN

Voortuin (ca. 5.92m x 3.66m) voorzien van grind, borders en balkon.

Balkon (ca. 3.01m x 1.49m) met vaste kast met opstelplaats HR combiketel Nefit (2015).

Ruime achtertuin (ca. 9.57m x 5.88m) voorzien van bestrating, gazon, verlichting, elektra, waterkraan, diverse borders met beplanting en achterom.

Stenen berging gelegen (ca. 3.00m x 1.87m) met elektra.

BIJZONDERHEDEN

• Het gehele appartement is in 2015 volledig gerenoveerd en gemoderniseerd;
• Het gehele appartement is voorzien van extra voorzetwanden met isolatie;
• Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming;
• Het appartement is volledig voorzien van dubbele beglazing;
• Het appartement beschikt over massieve binnendeuren van ca. 2.31m hoog;
• Het appartement is voorzien van een doorlopende marmoleum vloer (m.u.v. de badkamer);
• Het appartement beschikt over Phillips Hue spots;
• Het appartement beschikt over een voortuin (bruikleen) en een zeer ruime achtertuin (eigendom);
• Het appartement beschikt over een private berging met elektra;
• Het appartement beschikt over een definitief energielabel B;
• Het appartement is ons inziens met recht te bestempelen als instapklaar.

VVE

Als eigenaar van een appartementsrecht (appartement) bent u van rechtswege lid van de VvE. De servicekosten bedragen thans € 56,74 per maand. De servicekosten omvat onder meer de reservering voor het groot onderhoud en opstalverzekering. Uiteraard zijn alle VVE stukken inzichtelijk en op te vragen via ons kantoor.

LIGGING EN LOCATIE

Het appartement is gelegen in de hippe wijk Liniekwartier. Deze wijk is zeer in trek bij jonge mensen en in de straat is er voldoende parkeergelegenheid. Een groot deel van de woningen in de wijk is in de afgelopen tijd gerenoveerd en verkocht en ook de bestrating in de wijk is onlangs geheel vernieuwd. Rond de woning zijn voldoende openbare parkeerplaatsen aanwezig. De woning ligt in een gezellige, rustige woonwijk met veel groen en karakteristieke jaren 50 woningen waar veel jonge mensen wonen. Het appartement is erg centraal gelegen, op loopafstand van het Centraal station en op 10 minuten fietsen van de binnenstad. Er is een supermarkt op 300 meter afstand en de diverse uitvalswegen zijn binnen enkele minuten bereikbaar.

KOOPOVEREENKOMST

De koop van een woning (door de consument) is pas gesloten als de koopakte door koper en verkoper is getekend c.q. schriftelijk is vastgelegd. Tot die tijd is er geen rechtsgeldige koop. Tevens geldt de wettelijke bedenktijd van 3 dagen na ondertekenen van de koopakte. Uitgangspunt voor de koop is de koopakte vastgesteld door de NVM (Nederlandse Vereniging van Makelaars), de consumentenbond, het notariaat en Vereniging eigen Huis. In de overeenkomst wordt standaard opgenomen een bankgarantie of waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Tenslotte willen wij u informeren, dat op onze dienstverlening de voorwaarden van de NVM van toepassing zijn. Alle aanbiedingen in deze brochure zijn bedoeld als uitnodiging om in onderhandeling te treden. Deze verkoopbeschrijving is met zorg samengesteld. Alle tekst is echter informatief en er kunnen derhalve geen rechten aan worden ontleend.

Meer lezen

€ 265.000,- k.k.

Portiekflat
Type object
50 m2
Wonen
2
Kamers
1955
Bouwjaar

Media & Documenten

Klik hieronder op 1 van de opties om de media en de documenten te bekijken. Op zoek naar informatie wat er niet tussen staat? Neem dan contact op met ons!

Alle foto's
Schaduwval

Kenmerken

Overdracht
Koopprijs€ 265.000,- k.k.
StatusVerkocht
AanvaardingIn overleg
Appartement vve bijdrage€ 56,-
Bouw
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1955
Oppervlakten en inhoud
Inhoud140 m3
Oppervlakte externe bergruimte6 m2
Woonoppervlakte50 m2
Energie
EnergielabelB
Soorten verwarmingCV ketel
IsolatievormenDakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas
Soorten warm waterCV ketel
Indeling
Aantal kamers2
Aantal slaapkamers1
Aantal badkamers1
Aantal woonlagen1
VoorzieningenToilet, Douche, Wastafelmeubel
VoorzieningenMechanische ventilatie, TV kabel
Kadastrale gegevens
Aandeel49/1847
EigendomssoortVolle eigendom

Aandeel7/1847
EigendomssoortVolle eigendom

Buitenruimte
LiggingAan rustige weg, In woonwijk
TuinAchtertuin, Voortuin
Achtertuin56 m2(957 m diep en 588 m breed)
Positie AchtertuinOost
Garage
Soort garageGeen garage
Bergruimte
SoortVrijstaand steen
Parkeergelegenheid
Schuur/bergingOpenbaar parkeren
VvE checklist
Vve kvk inschrijvingJa
Vve onderhoudsverwachtingJa
Vve opstalverzekeringJa
Vve periodieke bijdrageJa
Vve reservefondsJa
Vve vergaderingJa
9.3

Dat geven klanten ons,
gebasseerd op 144 reviews

10
Dhr. Witte

Prettige, benaderbare makelaar met een realistisch no-nonsense verhaal. Reageert heel snel, is deskundig en to the pont.

2025-06-04
9
Mevrouw Mein

Charles is een goede, vakkundige makelaar. Hij heeft mij goed begeleid bij het verkopen van mijn huis en het kopen van mijn nieuwe woning.

2025-06-06
10
Dhr. Heijblom

Charles is een no nonsense makelaar.
Weet zeker waar ie het over heeft.
Is goede bereikbaar en houdt je goed op de hoogte tussendoor.
Van begin tot einde toe een prettige ervaring.
Wij zijn dan ook blij met het behaalde resultaat van verkoop onze woning.

Dank voor je enthousiaste uitstraling & inzet Charles !!

2025-06-08
8
Mevr. Peters

Het contact verliep prettig en ik kreeg de ruimte om het proces mede vorm te geven.
Hij tipte me over een Open Huizendag, waar de uiteindelijke kopers op af zijn gekomen.
Omdat het huis dichtbij zijn kantoor lag, heeft hij me ook nog kleine diensten verleend. Heel prettig.

2025-06-08
10
Michiel Luijten

Super goede ervaring gehad! Goed bereikbaar, verkoop van de woning snel, goed en professioneel geregeld. Heel tevreden mee. Ik kan iedereen Charles aanbevelen.

2025-03-07
9
Charlotte Stijns

Heel erg fijn contact gehad met Charles. Hij heeft ons goed kunnen begeleiden en alle tijd genomen. Ook heeft hij ontzettend veel tijd gestoken in het begeleiden van heel veel bezichtigingen in ons huis. Heel erg tevreden over zijn betrokkenheid en professionele inzet!

05-12-2024
9
Mevrouw Couwenberg

Charles is eerlijk, betrouwbaar en duidelijk. Hij heeft ons zeer goed en deskundig geholpen met zowel de aankoop van een nieuwe woning en de verkoop van onze huidige woning.

27-12-2024
9
Theo Meussen

Ik heb Charles ervaren als een deskundige makelaar. Hij is altijd goed bereikbaar en kwam met de juiste adviezen. Hij heeft ons goed geholpen zij de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis. Ik zou hem zeker aanbevelen.

28-01-2025
10
Mevr. van Nuenen

Het contact liep perfect. 20 kijkers en 9 biedingen. Alles in 2 dagen. Alles liep op rolletjes. Charles hield ons heel vaak op de hoogte. Zou hem zo weer nemen.

30-01-2025
9
Kees Plaizier

Ik kan niet anders zeggen dan dat het contact met de makelaar heel goed was. Hij is deskundig, vriendelijk en reageert snel op vragen. Wij hebben de makelaar slechts tweemaal ontmoet: tijdens de waardebepaling en tijdens inspectie met de koper. Het overige contact verliep via move, emails en telefoon. Ook die contacten verliepen correct. De makelaar gaf mijn vrouw en mij een lift naar de notaris, omdat ik geen auto heb. Dat hebben wij zeer op prijs gesteld.

2024-11-10
Woningaanbod

Hierbij zie je mijn recente woningaanbod. Dit geeft een goed beeld van wat ik voor je kan betekenen als aankoop- en verkoopmakelaar. Ook kan je altijd bij mij terecht voor een gratis waardebepaling van je woning.

Laten we kennismaken

Charles Nagelkerke Makelaardij is een actief makelaarskantoor. Wij staan echt voor u klaar: of dit nu ‘s avonds of in het weekend is, wij zijn 24/7 bereikbaar.

Google reCaptcha: ongeldige sitesleutel.

Gratis waardebepaling

Wilt u geheel vrijblijvend, een gratis waardebepaling van uw woning laten doen? Dan bent u bij Charles Nagelkerke Makelaardij aan het juiste adres. Neem vandaag nog vrijblijvend contact met ons op en ontdek wat de mogelijkheden voor u zijn!

Google reCaptcha: ongeldige sitesleutel.